ПАТ «Київоблгаз»

Регіональна газова компанія КИЇВОБЛГАЗ

Люблю. Тепло. Київоблгаз.

Інформація про відділ

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО КОМФОРТ В ОСЕЛЯХ КИЇВЩИНИ!

ПАТ «Київоблгаз» – лідер серед газорозподільних підприємств України. Посідає перше місце в країні за протяжністю газопроводів (понад 44 тис. км). Входить в трійку найбільших платників податків Київської області. В ПАТ «Київоблгаз» працює близько 4,5 тисяч співробітників.

Серед найбільших споживачів ПАТ «Київоблгаз» є такі лідери промисловості України як ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ», ПАТ «Комбінат «Тепличний»» , ПАТ «Ветропак Гостомельський Склозавод», ПАТ «Енергія» та ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Головні новини

Сервісом «Особистий кабінет» вже скористались понад 3,5 тисячі споживачів газу Київщини

2016-03-22 08:47:55

Для клієнтів ПАТ «Київоблгаз» працює інтернет-сервіс «Особистий кабінет» для максимально зручного та простого керування розрахунками за газ. За перші три тижні роботи сервісу в ньому встигло зареєструватись 3729 користувачів.

Особистий кабінет дозволяє в будь-який зручний для клієнтів газової компанії час занести і звірити показання приладів обліку газу та оплатити за послуги онлайн. Крім того, клієнти компанії зможуть переглянути історію свого особового рахунку, дізнатись свій тариф та поточний баланс і навіть звернутись до фахівців газової компанії із запитанням, скаргою чи пропозицією.Детальніше...

За 2015 рік аварійна служба «Київоблгазу» відпрацювала понад 60 тисяч заявок

2016-02-23 08:49:26

Аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Київоблгаз»  за минулий рік відреагувала на понад 60 тисяч заявок від споживачів газу Київської області. За даними «аварійників» найчастіше проблеми  при користуванні природним газом у побуті виникають при самовільному встановленні чи заміні газового обладнання, через несправні димові та вентиляційні канали  та недотримання вимог безпеки під час використання газових приладів.

 

В середньому за добу аварійно-диспетчерська служба компанії приймає біля 170 викликів від споживачів.

Кількість аварійних заявок значно зростає при похолоданні. За даними аварійно-диспетчерської служби «Київоблгазу», при зниженні температури повітря кількість викликів збільшується в середньому майже на чверть. Це пов’язано з інтенсивнішим використанням газових приладів, коли дається взнаки їх неналежний технічний стан, недостатнє провітрювання приміщення або засмічені димові та вентиляційні канали. Детальніше...

Споживання газу на Київщині знизилось на 15%

2015-10-22 08:44:55

За 9 місяців загальне споживання природного газу на Київщині скоротилось на 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Внаслідок цього впали обсяги транспортування газу, через що ПАТ «Київоблгаз» недоотримує заплановану тарифну виручку, за рахунок якої проводиться ремонт та модернізація системи газопостачання регіону.

Загальний обсяг споживання газу в Київській області за 9 місяців склав 1,207 млрд. куб. м, що на 210 млн. менше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема споживачі бюджетної сфери використали газу менше на 31%, релігійні організації скоротили споживання на 19%, побутові споживачі (населення) – на 18%, підприємства комунальної теплоенергетики – на 12%, промисловість – на 9%.Детальніше...

ПАТ «Київоблгаз» підтримало спільне звернення газовиків до Уряду

2015-10-22 08:36:58

Працівники ПАТ «Київоблгаз» взяли участь у Конференції газорозподільних підприємств України, на якій було обговорено та висунуто ряд вимог до Уряду у зв’язку з катастрофічною фінансовою ситуацією на газовому ринку. Свої вимоги працівники компаній виклали у резолюції, яку підтримали 36 газорозподільних товариств.

 

ПАТ «Київоблгаз» разом з іншими учасниками Конференції просять керівників країни особисто втрутитися в кризову ситуацію в газовій галузі. Основна вимога газовиків - забезпечити реальні реформи на ринку газу, котрі б створили нормальні умови для роботи тих підприємств, які зайняті реальним виробництвом і забезпеченням безпечних поставок газу споживачам. Адже сьогодні через ряд суперечливих рішень держорганів неможливо гарантувати безаварійну і надійну роботу національної газорозподільної системи.Детальніше...

Корисні посилання