День пожежної охорони !

Сектор Головного управління державної служби НС

Безпека в будь-якій ситуації. Ми завжди поруч.

День пожежної охорони !

Дата публікування: 2016-04-18 08:26:09

Відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 р. № 555/2013 в Україні установлено професійне свято - День пожежної охорони, яке відзначається щорічно 17 квітня.

Таке рішення прийняте у зв'язку з вагомим внеском працівників пожежної охорони в боротьбу з вогняною стихією, у захист життя й здоров'я людей, майна від пожеж, у підтримку ініціативи громадських об'єднань і Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Високий патріотизм та мужність, професіоналізм та відданості Присязі співробітників стали запорукою підтримання на належному рівні цивільного захисту населення та території в районі.

Пожежний – це не просто професія, це стан душі, адже своєю повсякденною самовідданою працею, пов’язаною з ризиком, він завжди готовий прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя. Ми усвідомлюємо і робимо все від нас можливе, для того щоб з гідністю виконувати обов’язки покладені на нас державою - рятування людей, їх матеріальних надбань від вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій. Готовність відкликнутись на прохання про порятунок  не по наказу, а за велінням душі було і є визначальною складовою при виборі фаху рятівника.

З нагоди відзначення професійного свята Дня пожежної охорони хочеться привітати всіх працівників 18-ДПРЧ смт Рокитне та Рокитнянського РС, та за значний внесок в підтримання пожежної охорони, сумлінного ставлення до виконання службових обов'язків відзначити Михайленка М.О., Ященка О.М., Василенка О.П., Чорненького М.М., Чубка А.В., Гудзеватого М.Л., Воротніченко Л.В., Двояк І.О., інженерно-інспекторський склад Рокитнянського РС – провідного інспектора капітана с.ц.з Крупку М.Г., провідного інспектора ст. лейтенанта с.ц.з Ільницького Б.І., головного фахівця ст. лейтенанта с.ц.з.  Даниленка Є.А., начальника 18-ДПРЧ смт. Рокитне лейтенанта с.ц.з. Рисака О.О., начальників караулів майора с.ц.з. Семенюту І.М., ст. лейтенанта с.ц.з. Білозерських В.Ю.

Також хочеться привітати з професійним святом - Днем пожежної охорони, тих хто вже на заслуженому відпочинку це – Шкарівський А.Г., Тіхонов С.М.,  Купрієнко А.В., Мітлицька Т.В., Яценко Н.С., Сова К.П., Отеченко Н.С., Черкасов М.С., Липовенко І.Ю. ми Вас пам’ятаємо, зичимо всіляких гараздів, здоров’я міцного та побільше життєвих благ.

Згадаємо і тих кого вже немає з нами:  начальника Рокитнянського СДПН Белкота В.М., начальника Рокитнянського ППЧ-35 Маринича В.Г., інспектора з пожежної профілактики Маніленка В.М., які зробили значний внесок в розвиток пожежної охорони Рокитнянщини.

Рокитнянський РС ГУ ДСНС України у Київській області вітає усіх працівників цивільного захисту з професійним святом - Днем пожежної охорони. Нехай у наш нелегкий час Вас завжди супроводжає прагнення допомогти тим хто найбільше потребує вашої допомоги.

Т.в.о. начальника Рокитнянського РС ГУ

ДСНС України у Київській

підполковник служби цивільного захисту                                      С.Л. Шаравара