Сектор Головного управління державної служби НС

Сектор Головного управління державної служби НС

Безпека в будь-якій ситуації. Ми завжди поруч.

Головні новини

Про проведення комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання

2017-01-30 08:33:04

З метою попередження виникнення пожеж і недопущення загибелі людей на них, 27 січня рятувальниками Рокитнянського районного сектору спільно з головою та сільськими депутатами Насташівської сільської ради, працівниками національної поліції, працівниками  відомчих служб було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Насташівської сільської ради. Під час відпрацювання Співробітники Служби порятунку приділяли особливу увагу одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, багатодітним та неблагонадійних сім’ям, які потребують соціальної підтримки.

 В ході відпрацювання велись роз’яснювальні бесіди, щодо статистики пожеж, кількість загиблих на них та проводилися  інструктажі, щодо правил пожежної безпеки під час користування електричних та нагрівальних приладів у побуті, наголошено на актуальності питання перевірки димо-вентиляційних каналів та справності електрики в зв’язку з настанням зимового періоду, оскільки переважна більшість пожеж виникає внаслідок несправності електрики та систем опалення житлових будинків. Також рятувальники розповсюдили наглядну агітацію у вигляді яскравих листівок «Експрес інформація» з правилами поведінки при користуванні електричними приладами, пічним опаленням, «Правила пожежної безпеки при користуванні газовими приладами» з вимогами дотримання правил пожежної безпеки при користуванні газовими приладами та «Правила пожежної безпеки у побуті» з правилами поведінки під час пожежі в житловому секторі.Детальніше...

Хрещення Господнє або Богоявлення

2017-01-30 08:11:43

19 січня святкують одне із найбільших церковних свят – Хрещення Господнє або Богоявлення.

За традицією вранці, після урочистої церковної служби, люди збираються біля водойм і священики освячують воду, а потім нею окроплюють всіх присутніх. Також на річці заздалегідь роблять ополонки для купання (часто у вигляді хреста). Тому питання безпеки на льоду є особливо актуальним у цей період.

19 січня під час проведення Водохресного обряду рятувальники 18-ДПРЧ смт Рокитне чергували у посиленому режимі біля р. Рось  смт Рокитне, урочище Піщане та біля ставка в с. Острів по вул. Ярослава Мудрого, де було проведено масове купання населення.Детальніше...

День пожежної охорони !

2016-04-18 08:26:09

Відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 р. № 555/2013 в Україні установлено професійне свято - День пожежної охорони, яке відзначається щорічно 17 квітня.

       Таке рішення прийняте у зв'язку з вагомим внеском працівників пожежної охорони в боротьбу з вогняною стихією, у захист життя й здоров'я людей, майна від пожеж, у підтримку ініціативи громадських об'єднань і Державної служби з надзвичайних ситуацій.

       Високий патріотизм та мужність, професіоналізм та відданості Присязі співробітників стали запорукою підтримання на належному рівні цивільного захисту населення та території в районі.

      Детальніше...

Проведення КОТ на Ольшаницькому елеваторі

2016-03-31 09:57:04

30 березня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах Рокитнянського району на березень місяць поточного року було проведено тренування на ТОВ «Ольшаницький елеватор» с. Ольшаниця, за темою: «Організація захисту робітників та службовців об’єкту при виникненні стихійного лиха, виробничої аварії і ліквідації їхніх наслідків», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійних ситуацій. Перед початком тренувань, відповідно до наказу по підприємству було проведено протипожежний інструктаж з персоналом об’єкту. Працівниками Рокитнянського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області здійснювався контроль якості підготовки та проведення даного тренування. Після проведення тренувань з керівництвом об’єкту проведено розбір даного заходу з визначенням перспективних напрямків роботиДетальніше...

Корисні посилання